بسم الله الرحمن الرحیم

AD PUZZLE | پازل تبلیغاتی

  پـــــازل تـــــبلیغـــاتــــی

چاپ پازل تبلیغاتی برای سازمان ها ارگانها شرکت ها و برندها

 

چاپ روی پازل که هدف آن ایجاد سرگرمی جذاب و البته هــدیه ای اختصاصی برای کودکان و خــردســالان می باشد یکی دیگر از راه های تبلیغاتی است. کیفیت، درخشندگی و براقی چاپ روی این پازل ها بـــسیار عالی می باشد که به علت کیفیت بسیار بالای مواد سازنده ی آن می باشد. بسیاری از شــرکت ها از ایـن محصول به عنوان هدیه ای ارزان قیمت و البته جذاب برای تبلیغات خود استفاده می نمایند به خصوص اگر محصولات تولیدی آنان مرتبط با کودکان باشد. همچنین می توانید از این محصول ما هدیه ای زیبا و جالب در مراسم و میهمانی ها به عنوان سورپرایز استفاده نمائید.

 

این پازل ،هدیه متفاوت و زیبا و با دوام خواهد بود. پوسترهای پازل عکس تبلیغاتی، بنا به سفارش مشتری در ابعاد مختلف با بالاترین کیفیت چاپ شده ،ســـپس روی آن یک لایه سلفون حرارتی براق که جهت شفافیت عکس و جلوگیری از نفوذ آب و گردو غبار، لمینت شده و درآخر پوسترها بروی فوم ۵میل چسبانده و پرس می گردد.

مشخصات محصول: – ایمن وسبک – ضخامت ۵میل – مــقاوم و بـا دوام – رنگهای شاد و جذاب – کیفیت بالای تصویر و چاپ – قابل جداسازی قطعات و مونتاژ مجدد – سبک و قابل نصب بر روی دیوار و هر سطح صاف

راهنمای سفارش : برای سفارش پازل تبلیغاتی خود می بایست ابتدا پس ازپرداخت مبلغ سفارش، عکس خود را در ابعاد ۱۷/۵ * ۱۲/۲۵ سانتی متر از طریق تلگرام و یا ایمیل برای ما ارسال نمایید.

 

شماره تلگرام : ۰۹۳۳۶۵۷۰۵۵۲

ایمیل سایت :   info@puzzlekade.com

مدت زمان آماده سازی و تحویل :  ۵ الی ۸ روز

 


 

این محصول از ۱۰% تخفیف ویژه برخوردار است

برای دریافت کد تخفیف به کانال تلگرام ما مراجعه نمایید.

https://t.me/puzzlekade_shop

@puzzlekade_shop